Prekių nėra
DGS-1210-10/E 3
| Neto svoris | 0.98 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 1.18 kg |
| Kitos savybės | Optional “standard mode” or “surveillance mode” management user interface |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DGS-1210-10 |
| Gamintojo prekės serija | 10-Port Gigabit Smart Managed Switch |
| Dydžio formatas | Rackmountable |
| Perjungimo tipas | Managed L2+ |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 3 kg |
| Tare weight master carton | 0.249 kg |
| PET | 4 g |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.20 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:4:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 50.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 130.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 290.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 190.00 g |
| Integruota baterija | No |