Prekių nėra
DGS-1100-08PV2/E 3
| Neto svoris | 0.43 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.53 kg |
| Kitos savybės | Fanless |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DGS-1100-08PV2 |
| Gamintojo prekės serija | 8-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 8 |
| Maitinimo tipas | external |
| Perjungimo tipas | Web Managed |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | 802.3at |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Net weight master carton | 10.92 kg |
| Tare weight master carton | 0.546 kg |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.10 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 171.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 98.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 29.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 90.00 g |
| Integruota baterija | No |