Prekių nėra
DGS-1100-08V2/E 3
| Neto svoris | 0.31 kg |
| Perjungimo sluoksnis | L2 |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.61 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DGS-110-08V2 |
| Gamintojo prekės serija | Smart Gigabit Ethernet Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 8 |
| Maitinimo tipas | external |
| Perjungimo tipas | Managed |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Įdiegti prievadai | 1xPD port |
| Gross depth master carton | 280.00 mm |
| Gross width master carton | 360.00 mm |
| Gross height master carton | 470.00 mm |
| Net weight master carton | 6.00 kg |
| Tare weight master carton | 1.94 kg |
| Tare other | 2.00 g |
| Plastikas (be PET) | 60.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.0027692 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.30 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 215 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 92 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 140 mm |
| Popierius/Kartonas | 240.00 g |
| Integruota baterija | No |