Prekių nėra
TL-SG2428P 3
| Neto svoris | 2.8 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 4 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG2428P |
| Gamintojo prekės serija | JetStream 28-Port Gigabit Smart Switch |
| Dydžio formatas | Rackmountable |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 24 |
| Maitinimo tipas | Single |
| Perjungimo tipas | Web Managed |
| Predominant port type | 1 Gbps (RJ-45) |
| SFP prievadų skaičius | 4 |
| POE | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| PoE+ ports quantity | 24 |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Volume (m3) | 0.017755 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross width master carton | 360 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Net weight master carton | 16 kg |
| Tare weight master carton | 1.414 kg |
| Paper/Pasteboard | 960.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Palette Qty | 80 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 530 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 1.20 kg |