Prekių nėra
DGS-1100-24V2/E 3
| Neto svoris | 1.5 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 2.1 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DGS-1100-24V2 |
| Gamintojo prekės serija | Smart Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Maitinimo tipas | external |
| Perjungimo tipas | Managed |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 24 |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0122275 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Palette Qty | 141 dalių |
| Tare other | 3.10 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 365 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 335 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.60 kg |