Prekių nėra
VM0202H-AT-G 3
| Raiška | Up to 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60Hz (4:2:0) 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 30Hz (4:4:4) |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.722 kg |
| Gross weight | 0.967 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 7.6 x 20 x 4.2 cm |
| Kitos savybės | Connects 2 HDMI sources to any 2 HDMI displays HDMI (3D, Deep Color, 4k) HDCP 1.4 Compatible Max. Data Rate 10.2 Gbps (3.4 Gbps Per Lane) Multiple Control Methods- system management via front panel push buttons, IR remote and RS- 232 control |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VM0202H |
| Gamintojo prekės serija | 2x2 4K HDMI Martrix Switch |
| Rankinis | 1x VM0202H 2x2 4K HDMI Matrix Switch 1x Rack Mount Kit 1x Power Adapter 1x IR Control 1x IR Receiver 1x User Instructions |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 40 °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 - 80% RH, Non-Condensing % |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.002304 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.245 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 245 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Inner carton packing Qty | 1.00 dalių |
| Palette Qty | 750 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |