Prekių nėra
TL-SG108PE 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.538 kg |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG108PE |
| Gamintojo prekės serija | Smart Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Maitinimo tipas | external |
| Perjungimo tipas | Web Managed |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 4 |
| Predominant port type | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| POE | PoE 802.3 af |
| PoE+ ports quantity | 4 |
| Packing quantity | 12 dalių |
| Volume (m3) | 0.003042 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.342 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 420 mm |
| Gross width master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 380 mm |
| Net weight master carton | 10.56 kg |
| Tare weight master carton | 0.773 kg |
| Paper/Pasteboard | 336 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 456 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross height (mm) | 130 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Producer | TP-LINK |