Prekių nėra
VE803-AT-G 3
| Varža | 100 Ω |
| Features | Uses two Cat 5e cables to connect the local and the remote units. Extends 1080p by 40m extend 1080i by 60m. Superior video quality – HDTV resolutions of 480p, 720p, 1080i, 1080p (1920 x 1080), VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA and WUXGA (1920 x 1200). Supports U |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.551 kg |
| Gross weight | 0.651 kg |
| Operating temperature | 0 - 50°C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HDMI/USB Cat 5 Extender |
| Gamintojo prekės serija | Extender |
| DC IN lizdas | Taip |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -20-60 °C |
| Išvesties jungtys | 1 x HDMI Type A Female (Black) |
| Garso įvestis | 1 x HDMI Type A Female (Black) |
| Garso išvestis | 1 x HDMI Type A Female (Black) |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.0022848 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 495 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 345 mm |
| Net weight master carton | 13.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.944 kg |
| Paper/Pasteboard | 85 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Palette Qty | 620 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 238 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Producer | Aten |