Prekių nėra
TL-SG105-M2 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.48 kg |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Kitos savybės | Wall-mounting design |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG105-M2 |
| Gamintojo prekės serija | 5-Port 2.5G Desktop Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 5 |
| Maitinimo tipas | external |
| Korpuso dizainas | Steel case |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Predominant port type | 2.5 Gbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Palette Qty | 327 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Producer | TP-LINK |