Prekių nėra
TL-SG2218 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 1.659 kg |
| Gross weight | 2.509 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG2218 |
| Gamintojo prekės serija | JetStream Smart Switch |
| Dydžio formatas | Rackmountable |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 16 |
| Perjungimo tipas | Web Managed |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| SFP prievadų skaičius | 2 |
| POE | No |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Volume (m3) | 0.0106 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.85 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 555 mm |
| Gross width master carton | 520 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Net weight master carton | 15.054 kg |
| Tare weight master carton | 1.325 kg |
| Paper/Pasteboard | 680.00 g |
| Plastic (No PET) | 170.00 g |
| Palette Qty | 132 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 530 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Producer | TP-LINK |