Prekių nėra
TSW110000000 3
| Įvesties įtampa | 9-30 VDC (reverse polarity protection, voltage surge/transient protection) V |
| Korpuso medžiaga | Aluminium |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.205 kg |
| Gross weight | 0.287 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TSW110 |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Šviesos diodų indikatoriai | Taip |
| Darbo temperatūra (T-T) | -40 C to 75 C °C |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 10 % to 90 % non-condensing % |
| Duomenų perdavimo greitis (maks.) | 10 Gbps Mbit/ai |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 5 |
| Predominant port type | 1 Gbps (RJ-45) |
| POE | PoE passive |
| Buferio dydis | 128 KB |
| „Jumbo“ kadrai | 9216 bytes |
| Passive PoE ports quantity | Possibility to power up through LAN port, not compatible with IEEE802.3af, 802.3at and 802.3bt standards |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0018375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.082 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 82 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Teltonika |