Prekių nėra
US221A-AT 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | US221A-AT |
| Gamintojo prekės serija | 2-Port USB 2.0 Peripheral Switch |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000115276336 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 112.00 g |
| Plastic (No PET) | 28.00 g |
| Palette Qty | 507 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 71.8 mm |
| Gross height (mm) | 24.4 mm |
| Gross width (mm) | 65.8 mm |
| Producer | Aten |