Prekių nėra
VM0202HB-AT-G 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 4.25 kg |
| Gross weight | 5.25 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VM0202HB |
| Gamintojo prekės serija | 2x2 True 4K HDMI Matrix Switch with Audio De-Embedder |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 61 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Producer | Aten |