Prekių nėra
VS0108HB-AT-G 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.58 kg |
| Gross weight | 3.53 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VS0108HB |
| Gamintojo prekės serija | 8-Port True 4K HDMI Splitter |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 760.00 g |
| Plastic (No PET) | 190.00 g |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565.00 mm |
| Gross height (mm) | 258.00 mm |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Producer | Aten |