Prekių nėra
DGS-1210-28/ME/E 3
| Sąsaja | 10/100/1000BASE-TX and SFP |
| Warranty | Lifetime mėn. |
| Net weight | 1.702 kg |
| Gross weight | 2.276 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DGS-1210-28/ME |
| Gamintojo prekės serija | Metro Ethernet Switch |
| Dydžio formatas | Rack mountable |
| Maitinimo tipas | Single |
| Prievadų kiekis | 24 + 4 ports |
| Perjungimo tipas | Managed L2 |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 24 |
| Predominant port type | 1 Gbps (RJ-45) |
| SFP prievadų skaičius | 4 |
| POE | No |
| Packing quantity | 5 dalių |
| Volume (m3) | 0.00802452 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.574 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross width master carton | 385 mm |
| Gross height master carton | 260 mm |
| Net weight master carton | 11.38 kg |
| Tare weight master carton | 0.859 kg |
| Paper/Pasteboard | 483.00 g |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Palette Qty | 170 dalių |
| Tare other | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 492 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 233 mm |
| Producer | D-Link |