Prekių nėra
DS-12880 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.78 kg |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-12880 |
| Gamintojo prekės serija | KVM Switch, 4 Port, Single Display, 4K, HDMI |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 692.00 g |
| Plastic (No PET) | 173.00 g |
| Palette Qty | 34 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Producer | Digitus |