Prekių nėra
DS-55357 3
| Net weight | 0.58 kg |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-55357 |
| Gamintojo prekės serija | HDMI KVM Extender Set, 4K/30Hz |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 639 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 77.00 mm |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Producer | Digitus |