Prekių nėra
TSW100010000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.58 kg |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TSW100 |
| Gamintojo prekės serija | Ethernet Switch |
| Dydžio formatas | Wall-mountable |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Taip |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Palette Qty | 439 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Producer | Teltonika |