Prekių nėra
US424-AT 3
| Kabelio ilgis | 2 x 1.2 m / 2 x 1.8 m m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.22 kg |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Kitos savybės | 4 built in USB ports – all-in-one design allows for a neat and tidy installation that reduces cable clutter. Enables 4 computers to share 4 USB devices – a USB keyboard, mouse and up to two peripheral devices. Simple port selection via remote port selecto |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 4 x 4 USB 2.0 Peripheral Sharing Switch |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0001353 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 72 g |
| Palette Qty | 3425 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 82 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross width (mm) | 66 mm |
| Producer | Aten |