Prekių nėra
TL-SF1008D 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.177 kg |
| Gross weight | 0.242 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SF1008D |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Maitinimo tipas | external |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Predominant port type | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity | 8 |
| POE | No |
| Packing quantity | 60 dalių |
| Volume (m3) | 0.00119 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.065 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 590 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Net weight master carton | 14.52 kg |
| Tare weight master carton | 1.467 kg |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Plastic (No PET) | 61 g |
| Palette Qty | 1200 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Producer | TP-LINK |