Prekių nėra
USW-Flex 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.54 kg |
| Gross weight | 0.791 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00108 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.251 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 22.59 g |
| Plastic (No PET) | 2.51 g |
| Palette Qty | 800 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Producer | Ubiquiti |