Prekių nėra
TL-SG1024D 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 1.763 kg |
| Gross weight | 2.096 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-SG1024D |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Desktop/Rackmountable |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 24 |
| Predominant port type | 1 Gbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Volume (m3) | 0.008 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.333 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross width master carton | 425 mm |
| Gross height master carton | 350 mm |
| Net weight master carton | 16.768 kg |
| Tare weight master carton | 1.315 kg |
| Paper/Pasteboard | 317 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Palette Qty | 176 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Producer | TP-LINK |