Prekių nėra
GO-SW-16G/E 3
| Maitinimas | 12 V / 1 A (external PSU) W |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.87 kg |
| Gross weight | 1.07 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 280 x 126 x 44 mm mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GO-SW-16G/E |
| Gamintojo prekės serija | 16-Port Gigabit Easy Desktop Switch |
| Dydžio formatas | Desktop/Rackmountable |
| Vaizdo prievado tipas | 16 port 10/100/1000 |
| Perjungimo galimybė | 32 Gbit / s Gbit/s |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 935 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 126.00 mm |
| Producer | D-Link |