Prekių nėra
CS1924M-AT-G 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.92 kg |
| Gross weight | 4.59 kg |
| Kitos savybės | Supports superior video quality – 4K UHD (3840 x 2160 at 60 Hz) and 4K DCI (4096 x 2160 at 60 Hz) 2-port USB 3.1 Gen 1 hub with SuperSpeed 5 Gbps data transfer speeds |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS1924M |
| Gamintojo prekės serija | 4-Port USB3.0 4K DisplayPort KVMP Switch with Built-in MST Hub |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0013068 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.67 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 670.00 g |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross width (mm) | 88 mm |
| Producer | Aten |