Prekių nėra
DGS-1005D/E 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DGS-1005D/E |
| Gamintojo prekės serija | Switch |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis | 5 |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Packing quantity | 20 dalių |
| Volume (m3) | 0.0007912 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 215 mm |
| Gross width master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 4 kg |
| Tare weight master carton | 0.206 kg |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| PET | 4 g |
| Palette Qty | 1660 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 92 mm |
| Gross height (mm) | 86 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | D-Link |