Prekių nėra
DIN-FE4-AT-30W 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.058 kg |
| Gross weight | 0.077 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DIN-FE4-AT-30W |
| Gamintojo prekės serija | Switch PoE Extender 1xIn 3xOut Fast Ethernet Din Rail at 30W metal clips |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Taip |
| POE | PoE++ |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 15.3 g |
| Plastic (No PET) | 3.8 g |
| Palette Qty | 5205 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 31.00 mm |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Producer | Lanberg |