Prekių nėra
DIN-GE4-BT-90W 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DIN-GE4-BT-90W |
| Gamintojo prekės serija | Switch PoE Extender 1xIn 3xOut Gigabit Ethernet Din Rail BT 90W metal clips |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Taip |
| POE | PoE++ |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 15.20 g |
| Plastic (No PET) | 3.80 g |
| Palette Qty | 5378 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Producer | Lanberg |