Prekių nėra
ILFE-4P-1GE-1S-90 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.78 kg |
| Gross weight | 0.93 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ILFE-4P-1GE-1S-90 |
| Gamintojo prekės serija | Switch PoE 1xBT 3xAT SFP/ETH Din Unmanagment Fast Ethernet |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 115.20 g |
| Plastic (No PET) | 28.80 g |
| Palette Qty | 378 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 174.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Producer | Lanberg |