Prekių nėra
ILFE-8P-1GE-1S-120 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.09 kg |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ILFE-8P-1GE-1S-120 |
| Gamintojo prekės serija | Switch PoE 4xBT 4xAT SFP/ETH Din Unmanagment Fast Ethernet |
| Dydžio formatas | Din rail, Rack |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Taip |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 168.00 g |
| Plastic (No PET) | 42.00 g |
| Palette Qty | 238 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 78.00 mm |
| Gross width (mm) | 202.00 mm |
| Producer | Lanberg |