Prekių nėra
DSM1-1005 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.21 kg |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DSM1-1005 |
| Gamintojo prekės serija | Switch 5x1GB/s Unmanagment Gigabit Ethernet Desktop 12V metal case |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | No |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 35.20 g |
| Plastic (No PET) | 8.80 g |
| Palette Qty | 1219 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Producer | Lanberg |