Prekių nėra
DSM1-1008 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.31 kg |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DSM1-1008 |
| Gamintojo prekės serija | Switch 8x1GB/s Unmanagment Gigabit Ethernet Desktop 12V metal case |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 44.00 g |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Palette Qty | 965 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Producer | Lanberg |