Prekių nėra
DP-MATX-MATREXX40-3FS 3
| Medžiaga | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 5.4 kg |
| Gross weight | 6.6 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 400 x 215 x 431 mm |
| Kitos savybės | Support up to six 120mm or four 140mm cooling fans Support radiators up to 280mm on top and in front Removable drive cage |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MATREXX 40 3FS |
| I/O prievadai | USB 3.0 x 1 USB 2.0 × 1 Audio x 1 |
| Dydžio formatas | Micro ATX |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 (Length less than 170mm) |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16.5 cm |
| Disko skyriai | 2 x 3.5' Drive Bays 2 x 2.5' Drive Bays |
| Pasirenkami ventiliatoriai | Front: 120mm × 3 /140mm × 2 Top: 120mm × 2 /140mm × 2 |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | Pre-installed: Rear: 1×120mm LED fan Front:120mm×2 LED fan |
| Kabelio valdymas | Taip |
| Skysčio atvėsinimo galimybė | Taip |
| Aušinimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0649446 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 470 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross width (mm) | 294 mm |