Prekių nėra
R-MACUBE110-BKNGM1N-G-1 3
| Medžiaga | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 5.5 kg |
| Gross weight | 6.6 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 400 x 225 x 431 mm |
| Kitos savybės | Support up to six 120mm or four 140mm cooling fans Support radiators up to 280mm on top and in front Adjustable GPU holder included Removable drive cage |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MACUBE 110 |
| I/O prievadai | USB3.0x2 Audiox1 |
| Dydžio formatas | mATX |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 (Length less than 170mm) |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 16.5 cm |
| Disko skyriai | 3.5' Drive Bays: 2 2.5' Drive Bays: 2 |
| Pasirenkami ventiliatoriai | Front: 120mm×3/140mm×2 Top: 120mm×2/140mm×2 |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | 1×120mm DC fan |
| Kabelio valdymas | Taip |
| Skysčio atvėsinimo galimybė | Taip |
| Aušinimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.066559375 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 26 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 475 mm |
| Gross height (mm) | 475 mm |
| Gross width (mm) | 295 mm |
| Producer | Deepcool |