Prekių nėra
FD-C-POA1A-02 3
| Sąsaja | 2x USB 3.0 ( USB 3.1 Gen 2 Type-C add-on available separately), Audio, RGB controller (RGB Versions only) |
| Suderinamumas | ATX / mATX / Mini ITX |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.5 kg |
| Gross weight | 9.5 kg |
| Gaminio spalva | Black TG Clear Tint |
| Matmenys (P x G x A) | 215 x 473.5 x 454 mm |
| Kitos savybės | Unique, honeycomb patterned mesh front creates a striking effect and provides access to fan-powered cooling |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Pop Air |
| Dydžio formatas | ATX, mATX, Mini ITX |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17 cm |
| Disko skyriai | Dedicated 2.5' - 4 (2 included) Combined 3.5/2.5” - 3 (2 included) 5.25” - 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| Palaikomi apatinių ventiliatorių skersmenys | N/A mm |
| Maksimalus PSU ilgis | 17 cm |
| Apsaugos nuo dulkių filtras | Top (perforated plastic), PSU (nylon), Front (perforated steel) |
| Kabelio valdymas | Taip |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | 280 mm |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 240 mm |
| HDD/SSD kombinuotoji jungtis | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.090342732 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| PET | 13 g |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Tare other | 12 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 548 mm |
| Gross height (mm) | 537 mm |
| Gross width (mm) | 307 mm |
| Producer | Fractal Design |