Prekių nėra
MPG GUNGNIR 110R WHITE 3
| Sąsaja | 1x USB 3.2 Gen2 Type-C, Audio I/O, Power button, Reset button 2x USB 3.2 Gen1 |
| Suderinamumas | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 8.36 kg |
| Gross weight | 9.4 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Matmenys (P x G x A) | 215 x 430 x 480 mm |
| Kitos savybės | Can install up to 6x system fans, providing ventilation and stable performance to the whole system Built-in ARGB fan with striking lighting and vivid lighting effects Bundle with 1 to 6 ARGB LED control board that gives you more ways to decorate your gami |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MPG GUNGNIR 110R |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Įmontuoti priekiniai ventiliatoriai | 3 x 120 |
| Disko skyriai | 2x2.5' 2x2.5'/3.5' |
| Šoninis langas | Taip |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | 1 x 120 |
| Apsaugos nuo dulkių filtras | Top |
| Kabelio valdymas | Taip |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | 120/140/240/280/360 mm |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | 120/240 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0805475 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| PET | 13 g |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Tare other | 12 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 550 mm |
| Gross height (mm) | 505 mm |
| Gross width (mm) | 290 mm |
| Producer | MSI |