Prekių nėra
R-CH510-WHNNE1-G-1 3
| Medžiaga | ABS, SPCC, Tempered Glass |
| Gylis | 43.5 cm |
| Plotis | 23 cm |
| Aukštis | 47.1 cm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.20 kg |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | The DeepCool CH510 is a sleek and minimalistic mid-tower ATX case with great component compatibility and extensive cooling capacity support for a truly flexible build experience Install up to a 360mm radiator either on top or in front for water cooling se |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH510 |
| Gamintojo prekės serija | MID TOWER CASE |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų kiekis | 2 |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus skersmenys | 3×120 / 2×140mm mm |
| Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys | 1×120 / 1×140mm mm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17.5 cm |
| Disko skyriai | 2 x 3.5' 2+1 x 2.5' |
| Šoninis langas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07956 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 240.00 mm |
| Gross width master carton | 570.00 mm |
| Gross height master carton | 470.00 mm |
| Net weight master carton | 5.40 kg |
| Tare weight master carton | 1.10 kg |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 22 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 510 mm |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Producer | Deepcool |