Prekių nėra
FD-C-FOC2A-07 3
| Sąsaja | 2x USB 3.0, Audio (RGB controller included in RGB version) |
| Suderinamumas | Motherboard compatibility ATX / mATX / Mini ITX |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 6.10 kg |
| Gross weight | 7.60 kg |
| Gaminio spalva | Black Solid |
| Matmenys (P x G x A) | 215 x 472 x 451 mm |
| Kitos savybės | Comes with two of our 140 mm Aspect fans (With or without RGB depending on version) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Focus 2 |
| Dydžio formatas | Midi Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Palaikomi galinių ventiliatorių skersmenys | Place for 1x 120 mm (not included) mm |
| Maksimalus CPU aušintuvo aukštis | 17 cm |
| Disko skyriai | Dedicated 3.5' - 2 (included) Dedicated 2.5' - 2 included, 6 total |
| Šoninis langas | Taip |
| Maksimalus PSU ilgis | 25 cm |
| Apsaugos nuo dulkių filtras | Top (plastic mesh, PSU (nylon), Front (steel mesh) |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | 360 mm |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | Up to 240 mm (max 46 mm RAM height) mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| PET | 13 g |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Tare other | 12 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 539.00 mm |
| Gross height (mm) | 538.00 mm |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Producer | Fractal Design |