Prekių nėra
R-CH360-WHAPE3D-G-1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.20 kg |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 20 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 438.00 mm |
| Gross height (mm) | 441.00 mm |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Producer | Deepcool |