Prekių nėra
R-CH170-WHNPI0D-G-1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.50 kg |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH170 DIGITAL |
| Gamintojo prekės serija | PC Gaming Case |
| Dydžio formatas | Mini ITX |
| Išplėtimo lizdai | 3 |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 45 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Producer | Deepcool |