Prekių nėra
R-CC560-BKAMA4-G-2 3
| Suderinamumas | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.90 kg |
| Gross weight | 6.40 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CC560 MESH V2 |
| Dydžio formatas | Mid Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross width (mm) | 267.00 mm |
| Producer | Deepcool |