Prekių nėra
R-CG530-BKNDA0-G-1 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 7.72 kg |
| Gross weight | 8.82 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CG530 |
| Dydžio formatas | ITX/Micro-ATX/ATX ATX/Micro-ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Producer | Deepcool |