Prekių nėra
R-CG580-WHNDA0-G-1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 7.90 kg |
| Gross weight | 9.40 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CG580 WH |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Dydžio formatas | Mid Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimo tipas | ATX PS2 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 2 x 3.5', 2+1 x 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Producer | Deepcool |