Prekių nėra
NPC-2326 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.65 kg |
| Gross weight | 3.15 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Natec Aracanta |
| Gamintojo prekės serija | PC Case |
| Dydžio formatas | Midi Tower |
| Išplėtimo lizdai | 6 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 1x3.5' 3x2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 466.00 mm |
| Gross height (mm) | 424.00 mm |
| Gross width (mm) | 198.00 mm |
| Producer | Genesis |