Prekių nėra
S110-B 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 3.70 kg |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S110-B |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Dydžio formatas | M-ATX Mid Tower |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 1 x 2.5' 2 x 3.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 42 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 402.00 mm |
| Gross width (mm) | 245.00 mm |
| Producer | Fortron |