Prekių nėra
R-CG580-BKADA4-G-2 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 8.80 kg |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CG580 4F V2 |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Dydžio formatas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 2 x 3.5', 2 x 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 15 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Producer | Deepcool |