Prekių nėra
M340-BA 3
| Suderinamumas | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 6.20 kg |
| Gross weight | 6.70 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M340-BA |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Dydžio formatas | Mid Tower |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 1+1 x 3.5', 1 x 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 32 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Producer | FSP |