Prekių nėra
FD-C-POA2A-04 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 6.80 kg |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Producer | Fractal Design |