Prekių nėra
R-CG330-BKNGM3-G 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 5.50 kg |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CG330 3F |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Dydžio formatas | Micro ATX |
| Išplėtimo lizdai | 5 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 1+1 x 3.5', 2+2 x 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Producer | Deepcool |