Prekių nėra
R-CH160-WHNGM0-G 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.20 kg |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH160 PLUS WH |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Dydžio formatas | Micro ATX |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 1 x 3.5', 1+1 x 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 31 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Producer | Deepcool |