Prekių nėra
R-CH270-WHNDM0-G-1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 5.80 kg |
| Gross weight | 6.80 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CH270 DIGITAL WH |
| Gamintojo prekės serija | Case |
| Dydžio formatas | Mini Tower |
| Išplėtimo lizdai | 4 |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Disko skyriai | 1 x 3.5', 1 x 2.5' |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Producer | Deepcool |